توانگری

tavangari

تشکیلات فراماسونری3

عقاب دو سرِ ماسونهای(order of Malta)

مُهر بزرگ ایالات متحده

ستارۀ پنج پرِ کابالا و شیطان پرستی

 

علامت آنخ (Ankh) – این علامت فراماسونری امروز یکی از نمادهای «فمنیسم» است.

 

برجسته ترین افراد خاندان سلطنتی انگلستان پس از رسیدن به سن 21 سالگی رسماً به عضویت تشکیلات ماسونی انگلستان در می آیند. نخست وزیران انگلیس در 150 سال گذشته، همگی از استادان اعظم فراماسونری بوده اند. کتاب برادری، نوشتۀ استفان نایت که دربارۀ نفوذ فراماسونری در حکومت انگلستان بود توسط دولت این کشور از بازار جمع آوری گشت و نویسنده نیز 18 ماه پس از چاپ کتابش در سن 33 سلگی به قتل رسید.«براساس اسناد سازمان جهاني فراماسونري، چهارده تن از رؤساي جمهوري آمريكا از سال 1799 تا 1966 از جمله جرج واشنگتن و هري ترومن و پادشاهان انگليس، سوئد، آلمان، زمامداران فرانسه و قهرمانان انقلاب كبير آن كشور از قبيل روبسپير و دانتون و... همگي فراماسون بوده اند»- اسناد ساواك به نقل از كتاب «فراموشخانه و فراماسونري در ايران» نوشته اسماعيل رائين درج شده در جلد دوم كتاب «استاد فراماسونري در ايران»- موسسۀ مطالعات و پژوهش هاي سياسي- چاپ اول، 1380.

پنجاه تن از 56 امضاء کنندۀ بیانیۀ استقلال آمریکا (1776 م.) ماسون بوده اند. بیشتر رؤسای جمهور آمریکا عضو جوامع مخفی چون Masonary، Freemasonary، Occult، Theosophical Society، Illuminati و... بوده اند. جرج واشنگتن، اولین رئیس جمهور و بنیانگذار کشور آمریکا مقام ماسون اعظم داشته و معماری آرامگاه وی و همچنین کاخ سفید بر اساس معماری کنیسه های یهودی و لژهای فراماسونری طراحی شده است.

 

مجسمۀ جرج واشنگتن و تصویر Baphomet (ابلیس یا بت بزرگ فراماسونری)

 

 

 

بر اسکناس‌ دلار آمریکا ابلیسکی با هرم ناتمام و چشم جهان بینِ ایلومیناتی نقش شده که در نمادهای ماسونی به معنای این است که: «ما سهم خود را انجام داده‌ایم و با ظهور لوسیفر (ابلیس یا ناجی بزرگ ماسونها) هرم کامل خواهد شد». بر بالای این نماد که مُهر بزرگ نام دارد، به لاتین نوشته شده:”Annuit cœptis” یعنی: «او از اعمال ما راضی است». و در پائین نوشته شده: “Novus ordo seclorum” یعنی: «نظام نوین دنیوی».

 

 

*بنا بر اخبار رسمی، خزانه داری فدرال ایالات متحده سال گذشته اعلام کرد که از تاریخ 21 آوریل 2010، جملۀ “In God We Trust” را از روی اسکناس دلار حذف می کند.

 

جان اف. کندی و ابراهام لینکلن دو رئیس جمهورِ غیر ماسون آمریکا بودند که هر دو ترور شدند. جان اف. کندی پیش از این که هدف سوء قصد قرار گیرد در یک سخنرانی اعلام کرد: «ما در سراسر جهان با کانون توطئه ای بیرحم مواجه هستیم. این کانون بر پایۀ فریب و حرص برای توسعۀ منطقۀ نفوذش استوار است. سیستمی که منابع انسانی و مادی وسیعی را برای ساخت دستگاهی بسیار کارآ و منسجم به زور به خدمت گرفته و عملیات نظامی، جاسوسی، اقتصادی، سیاسی و علمی را با هم ترکیب کرده است. آماده سازی و تدارکاتش پنهانی است نه در معرض دید عموم، و اشتباهاتش دفن می شوند نه تیتر روزنامه ها...». آمرین ترور کندی قتل فجیعی برای وی طراحی نمودند تا درس عبرتی برای رؤسای جمهور بعدی باشد. وی در حالی که با همسر خود در صندلی عقب اتومبیل کروکیِ مخصوص رئیس جمهور نشسته بود و در احاطۀ موتورسوارانِ اسکورت در حال حرکت بود، از بام یک ساختمان از ناحیۀ سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت. معمّای این سوء قصد هرگز حل نشد. تشکیلات فراماسونری بر تربیت و طراحی فکر انسان تأکید ویژه دارد و معماریِ ساختمان در این تشکیلات سه قرن است که جای خود را به معماریِ به اصطلاح «انسان آزاد» داده است. این تشکیلات سازمان یافتۀ بین المللی به مخفی نگاهداشتن ماهیت یهودی خود اهتمام بسیار می ورزد. بخشی از فعالیت این تشکیلات در قالب ایجاد مؤسسات خیریه و کمک رسانی انجام می گیرد.

طرح ایجاد بناهای شیطانی در بقاع مقدس اسلامی: امروز برج ساعتِ ابراج البیت(متعلق به مجموعۀ بن لادن) که شباهت عجیبی به ابلیسکِ ساعت بیگ بن در لندن دارد در حال قد افراشتن در جوار خانۀ کعبه است. این برج با ارتفاع 595 متر در میان دو برج کوتاهترِ دروازه مانند قرار گرفته است. دو ستون دروازه ای شکل بر زمین شطرنجی در مصر باستان در میان ساحران و پس از آن در میان کابالیست‌ها و فراماسونها، دروازۀ ارتباط با جهان ماورائیِ ابلیسی شناخته می شوند. قرار است که ساختمانهای ابراج البیت در روز 21 سپتامبر 2012 که از نظر فراماسونها «روز شیطان» است افتتاح شود(بنابر اعتقاد فراماسونها، نظم نوین دنیوی در ساعت 11:11 صبح روز21 سپتامبر 2012 آغاز خواهد شد. سران فراماسونری تلاش می کنند تا با زمینه‌سازی روانی و تبلیغات گسترده، وقوع حوادثی در ابعاد جهانی را در سال 2012 محتوم و مقدّر معرّفی کنند. هم اینک میلیون‌ها نفر در آمریکا و اروپا با نگرانی به این موعد چشم دوخته‌اند).نماد كهن شیطان در صحرای عرفات 3 اُبلیسک بود که هر ساله توسط میلیون‌ها زائر خانۀ خدا در مناسك «رمی جمرات» سنگ باران می‌شد. حكومت سعودی این سه نماد را برداشته و به جایش دیواری بنا کرده است (در حالی که این امکان وجود داشت که برای ممانعت از مصدومیت احتمالی حاجیان در این مراسم ترتیب دیگری اتخاذ شود) نماد ابلیسك در حالی از مناسك حج حذف می‌شود كه سِر نورمن فاستر، معمار انگلیسی و ماسون بلندپایه كه پروژۀ بازسازی مكه در دست اوست، در سراسر جهان نمادهای ابلیسك یا هرم‌های ایلومیناتی بر پا می‌كند. با اتمام پروژۀ ابراج البیت، در واقع رمی و سنگباران معکوس از فراز مسجد آغاز شده و سنگهای پنهانی یا امواج منفی شیطانی، روح و روان حجّاج طواف کننده را هدف تیرهای زهراگین خواهد ساخت. وجود نمادهای شیطانیِ مرتفع به طور طبیعی امواج و تشعشعات روحانی و معنوی مسجدالحرام را تضعیف خواهند نمود (ساخت این نمادهای شیطانی در جوار کعبه که مسلمانان از گوشه و کنار جهان به سوی آن نماز می خوانند در حالی است که وهابیون در حال تخریب تمامی آثار و نمادهای اسلامی به عنوان مظاهر شرک و بت پرستی هستند. لطفاً عنوان «جنایات وهابیت» در بخش «وهابیت» را مطالعه فرمایید). مسجدالاقصی یکی دیگر از کانونهای انرژی زمین می باشد که فراماسونها قصد تصرف و تخریب آن را دارند تا به جای آن معبدی برای انجام مناسکشان بنا کنند.

 

 

امروزه کارگزاران بیشتر کشورها، هشتاد درصد برندگان جایزۀ صلح نوبل و بسیاری از هنرمندان مشهور فراماسون هستند. هدایت بسیاری از دانشگاههای بزرگ دنیا نیز با فراماسونهاست. برخی از سران دولتهای عرب حوزۀ خلیج فارس و مقامات لشگری و کشوریِ ترکیه از اعضای این تشکیلات هستند. در ترکیه، لژها و مجلّات ماسونی همچون «معمار سینان» فعالیت علنی دارند. فراماسونهای عراقی نیز در ماه مه 2007 اولین لژ خود را تأسیس کردند. گفته می شود که بین چهار تا شش میلیون برادر فراماسون در یکصد هزار لژ در سراسر دنیا در حال فعالیت اند.

برخی از نمادهای فراماسونری(نماد وسط از ردیف اول، نماد فراماسونهای Order of the Bath می باشد که در تصویر بالا بر گردن ملک فهد است.

 

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و یکم دی ۱۳۸۹ساعت 14:34  توسط پدرام کاظمی   |